Elastomeerkatted ja masinad selle paigaldamiseks

Elastomeerkate ehk elastokate sobib hüdroisolatsiooni või kulumiskaitsena kasutamiseks ka väga rasketes oludes. Paigaldus Graco masinatega on kiire ja lihtne nii tööstuses, kui ehituses.

Elastokate OÜ (endise nimega PUR Eesti OÜ) müüb Hollandi firma Prokol polüurea komponente ja seotud tooteid ning Graco masinaid nende paigaldamiseks.

Prokol on üks Euroopa juhtivaid polüurea pinnakatete valmistajaid ja arendajaid juba üle 25 aasta.

Elastokate nime all müüme pihustatavaid elastseid ja vastupidavaid 2-komponentseid polüurea pinnakatteid. Rocathaan polüurea on 100% puhas polüurea, lahustivaba, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC). Polüurea on keemiliselt ja mehhaaniliselt vastupidavam, kui traditsioonilised EPO- ja pihustatavad või mehhaaniliselt paigaldatavad polüuretaan-elastomeer tooted. Toode säilitab oma omadused madalatel kuni -40 ja kõrgetel, kuni 120 kraadistel temperatuuridel. Pinnakatetega saadakse vastupidav ja vuukideta hüdroisolatsioon erinevateks otstarveteks. Kõvenemine toimub 10 sekundiga ja 2-3 mm paksune kiht kannatab peal käimist ja vihma juba 1 minuti pärast.

Tooted ja tugi volitatud müüjalt. Meilt saad alati parimat tehnilist tuge ja kiirelt varuosad

jätkub